خانه و آشپزخانه

ظروف سرامیکی

ظروف سرامیکی تاتی هوم

سرویس غذا خوری شاید جز اصلی ترین و ضروری ترین ظروف در آشپزخانه هر منزلی باشد و دقت در انتخاب آن برای مصارف رسمی و غیر رسمی نشانه سلیقه خوب شماست. چیدمان با ظروف غذاخوری مناسب، جلوه زیبایی به میز غذا می دهد و تصویر ذهنی خوشایندی برای ما ایجاد می کند.
این ظروف که درطرح، رنگ وجنس های متنوع برای سلیقه های مختلفی ارائه می شوند، می توانند با سایر موارد آشپزخانه و حتی دکوراسیون خانه نیز هماهنگ شوند.

ظروف سرامیکی: که جزء ظروف ارزان و مقاوم هستند، معمولا طرح های سفید و ساده ای دارند. ظروف سرامیکی سفید و سرامیکی رنگی برای مصارف روزمره کاربرد دارند و مدل های دونفره سرامیکی نیز برای زوج های جوان گزینه مناسبی هستند.

ظرف سرامیکی معمولا دارای بدنه ای سفید رنگ است و به راحتی شسته می شود. از سوی دیگر استحکام و ماندگاری بشقاب ها و کاسه های سرامیکی یکی از مهم ترین ویژگی های این گونه ظروف محسوب می شوند. به همین دلیل بسیاری از کسانی که به دنبال بهترین ظروف غذاخوری هستند، خرید ظرف سرامیکی را راه حلی مناسب برای خود می دانند.

گاهی اوقات نیز حتی جدیدترین مدل ظرف سرامیکی می تواند در مهمانی ها نیز حضور داشته باشد و در جهت پذیرایی از مهمانان به کار گرفته شود. معمولا روی بدنه یک ظرف سرامیکی با کیفیت و درجه یک لعابی مرغوب کشیده شده تا ضمن جلوگیری از به وجود آمدن خط و خراش، رنگی سفید و براق حاصل شود.

بسیاری از تولیدکنندگان محصولات سرامیکی از این فرصت استفاده کرده و طرح های فوق العاده جذاب و رنگارنگ را روی ظرف سرامیکی پیاده می کنند. با این وجود قیمت ظرف سرامیکی شیک و زیبا در مقایسه با سرویس های غذاخوری واقعا مقرون به صرفه تر است.

ماهیت ظروف سرامیکی

ظرف سرامیکی سفید از لحاظ ظاهری شبیه به ظروف چینی است. اما بدنه ای ضخیم تر دارد و طبیعتا استحکام آن بیشتر است. به همین دلیل بسیاری از مردم ترجیح می دهند انواع مدل ظرف سرامیکی سفید را در مصارف روزمره مورد استفاده قرار دهند و سرویس های چینی مجلل را برای ضیافت های مهم کنار بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *